Tottenham lõi ühemehelises vähemuses mänginud Manchester Unitedile kolm vastuseta väravat

Manchester Unitedi mängijad.
Manchester Unitedi mängijad. Foto: Scanpix / Reuters

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kuuendale vooru viimases mängus alistas Tottenham Hotspur 3:0 kohtumist võõrustanud Manchester Unitedi.

Külalised läksid juba 3. minutil juhtima. United kaotab palli kergelt ja Tottenhami keskkaitsja Micky Van de Ven jookseb nagu. Duracelli jänes vastaste kastini välja. Ta annab palli värava alla, kus Brennan Johnson nahkkera ManU puuriluku Andre Onanan seljataha saatis.

Kolm minutit enne poolaja lõppu tegi ManUle olukorra veel raskemaks nende kapten Bruno Fernandes, kes proovis Tottenhami James Maddisonilt palli ära võtta, kuid libiseb enne seda ning lendab tald ees vastasele jalgadesse.

Poolajapausilt naastes Tottenham võõrustajatele palju puhata ei lasknud. 47. minutil suurendas külaliste edu Dejan Kulusevski ning 3:0 võidu kindlustas Dominic Solanke.

Järgmisena sõidab United Portugali, kus 3. oktoobril Euroopa liiga raames mängitakse Portoga. Tottenham kohtub samas sarjas ja päeval Ungari klubi Ferencvarosega

Spursi istub Inglismaa kõrgliiga tabelis kümne punktiga 8., United (7p) on 12 kohal.