Alkmaar võitis ilma Klavani abita

Ragar Klavan (vasakul).
Ragar Klavan (vasakul). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar alistas Hollandi meistrivõistlustel Venlo 2:1. Klavan platsile ei pääsenud.

Kõik kohtumise väravad sündisid teisel poolajal. Brett Holman viis Alkmaari klubi juhtima, ent kümmekond minutit hiljem Quin Kruysen viigistas. Kodumeeskonnale tõi võidu Jozy Altidore'i tabamus 65. minutil.

AZ on liigatabelis kolm vooru enne hooaja lõppu 61 punktiga teisel kohal. Liider on Amsterdami Ajax 64 punktiga, ent neil on viimase vooru kohtumine veel pidamata. 61 punkti peal on ka Rotterdami Feyenoord, punktiga jäävad maha Twente ja PSV Eindhoven.