Zenjov ei suutnud koduklubi võidule aidata

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: AFP/SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov pääses veerandtunniks platsile, kuid ei suutnud oma koduklubi Lvivi Karpatõt Ukraina liigas päästa 2:3 kaotusest Kiievi Arsenalile.

Karpatõ asus liigas viiendat kohta hoidva Arsenali vastu võõrsil kohtumist 2:0 juhtima, kui väravad lõid Danilo Fernando Avelar ja Oleksandr Gladki. Maksim Šatskihhi kaks tabamust 54. ja 57. minutil tõid aga tabloole viigi ning 82. minutil lõi Aleksandr Kobakhidze Arsenali võiduvärava.

Sergei Zenjov pääses vahetusest platsile 77. mänguminutil. Tarmo Kink Karpatõ koosseisu ei kuulunud.

Tänase kaotusega langes Karpatõ liigatabelis taas eelviimaseks ehk väljakukkumistsooni. Nii Karpatõl, nende ees oleval Kiievi Obolonil kui ka punasel laternal Oleksandrial on 20 punkti. Ukraina kõrgliigas jääb mängida veel kaks vooru, Karpatõt ootavad ees kohtumised hetkel 8. kohal oleva Krivbassi ja 4. kohta hoidva Dnipropetrovski Dniproga.