Košelev sai 100 km jooksu MMil 102. koha

Vjatšeslav Košelev.
Vjatšeslav Košelev. Foto: Elmo Riig / Sakala

44-aastane Vjatšeslav Košelev tegi kaasa 22. aprillil Itaalias Seregnos 100 kilomeetri jooksu maailmameistrivõistlustel, kus sai 165 mehe konkurentsis 102. koha ajaga 8:54.17, vahendab jooksuportaal.ee.

EMi arvestuses kuulus Košelevile 72 jooksja seas 65. koht. Maailmameistri tiitli võitis itaallane Giorgio Calcaterra, kes asus jooksu juhtima alates 40. kilomeetrist ja läbis distantsi ajaga 6:23.20. Hõbemedalile tuli rootslane Jonas Buud 6:28.57-ga. Viimase pjedestaalikoha hõivas itaallane Alberico Di Cecco 6:40.30-ga.