Ilmaolude tõttu pidid korraldajad muutma võistluste ajakava. Ilmaprognoosi kohaselt on neljapäeval Trondheimis tugevad tuulepuhangud.
Ilmaprognoosid näitavad, et tuuleolud paranevad alates neljapäeval Eesti aja järgi kell 13. «Sportlaste, vabatahtlike, meedia, külaliste ja avalikkuse ohutuse tagamiseks oleme koos FISiga otsustanud neljapäevaste võistluste algusaegu edasi lükata,» teatasid korraldajad kolmapäeval.
Siiski selgus, et tugev tuul (kohati kuni 30 m/s) püsib ning kahevõistluse meeste teatevõistlus jääb täna ära. Murdmaameeste teatesõidu algus lükati 30 minutit edasi, kella 15.30-le.
6. märtsi ajakava (Eesti aja järgi)
Kell 15.30 (M) Murdmaa 4 x 7,5 km teatesõit
Kell 18.05 (M) suusahüpete HS138 mäe tiimivõistlus
Kell 21.30 (N) suusahüpete HS138 mäe individuaalse võistluse kvalifikatsioon
Mida see tähendab Eesti spordisõpradele? Kui alguses pidi meeste 4 x 7,5 km murdmaa teatesõit algama kell 13.30, siis nüüd algab see poolteist tundi hiljem. Eesti koondist esindavad Christopher Kalev Henri Roos, Martin Himma ja Alvar Johannes Alev.