Keerlese koduklubi sai poolfinaalis kindla kaotuse

Rait Keerles
Rait Keerles Foto: gloria-giants-duesseldorf.de

Rait Keerlese koduklubi Düsseldorfi Gloria Giants Saksamaa Saksamaa korvpallimeistrivõistluste esiliiga play-off’ides teist üllatust ei teinud ja kaotas VfL Kirchheim Knightsile poolfinaali tulemusega 3:0. Seeria kolmas ja ühtlasi ka viimane kohtumine kaotati võõrsil 72:76 (37:44).

Kusjuures, veel 1,28 minutit enne kohtumise lõppu juhtis Gloria Giants kolme punktiga 72:69, kuid siis pani kodumeeskond korvi lukku ja tegi viimase minutiga 7:0 vahespurdi, vahendab basket.ee.

Algviisikus alustanud Keerles kogus 21 mänguminutiga 8 punkti (kahepunktivisked 4/6, kolmepunktivisked 0/2, vabavisked 0/0) ja 6 lauapalli.

Giantsi parimana tõi Patrick Flomo 16 silma. Üleplatsimeheks kerkis aga võitjate mängumees Devin Uskoski, kes kogus 18 punkti ja 9 lauapalli.