Torres tegi kübaratriki ja Chelsea alistas tenniseskooriga linnarivaali

Fernando Torres jätkab tõenäoliselt karjääri siiski Chelseas.
Fernando Torres jätkab tõenäoliselt karjääri siiski Chelseas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel sai Londoni Chelsea suure 6:1 võidu linnarivaali Queens Park Rangersi üle. Kolme väravaga hiilgas Fernando Torres.

Daniel Sturridge viis Chelsea koduväljakul kohe mängu avaminutil juhtima ning 25 minuti järel oli seis juba 4:0, kui värava said kirja ka John Terry ning kaks korda skoorinud Torres.

Teisel poolajal lisas Torres veel ühe ning täpne oli ka Florent Malouda. QPRi auvärava lõi Djibril Cisse.

Chelsea kerkis liigatabelis 61 punktiga Tottenham Hotspurist mööda viiendaks, ent Spursil on selle vooru mäng Blackburniga veel pidamata. Liigasse püsimajäämise nimel võitlev QPR on kaks vooru enne hooaja lõppu 34 punktiga päästval 17. kohal, sama palju punkte on kogunud ka Bolton, ent neil on mäng vähem peetud. 16. koht on kolme punkti kaugusel.