Alkmaar kaotas ja langes esikolmikust välja

Ragnar Klavan (punases)
Ragnar Klavan (punases) Foto: SCANPIX

Hollandi jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar võõral väljakul 0:1 Feyenoordile ning langes esikolmikust välja.

Klavan tegi võitjate ridades kaasa terve kohtumise ning teenis ka 73. minutil kollase kaardi. Kohtumise ainsa värava lõi Otman Bakkal 54. minutil.

Kui Hollandi kõrgliigas jääb hooaja lõpuni kaks vooru, siis paikneb Alkmaar nüüd 61 punktiga neljandal kohal. Feyenoord tõusis 64 silmaga tabelis teiseks ning Alkmaarist tõusis ette ka PSV, kes on 63 punktiga kolmas. Tabeliliider on Amsterdami Ajax 70 silmaga.