Roops sai mõneks minutiks platsile

Mariel Gregor
Siim Roops
Siim Roops Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Kahes esimeses voorus algusest lõpuni platsil viibinud jalgpallur Siim Roops pääses Norra tugevuselt kolmanda liiga kolmandas voorus väljakule vahetusest 89. minutil.

Roopsi tööandja Jerv võitis Nest-Sotra vastu avapoolaja 1:0, kuid kaotas lõpuks 1:2, kirjutab Soccernet.ee.

Oma võimalust ootavad Alo Dupikov ja Mikk Sillaste olid taaskord terve mängu pingil kui nende koduklubi Egersund purustas teise poolaja väravatest Branni duubli 4:0.

Ühe viigi kõrvale teise järjestikuse võidu võtnud Egersund jagab seitsme punktiga liidrikohta. 2:1 võidu kõrvale kaks järjestikust 1:2 kaotust saanud Jerv jagab kolme punktiga kohti 9-14.