Eesti koondise ründaja leidis uue koduklubi

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Kaimar Saag Eesti koondise särgis

FOTO: Raigo Pajula

Kaimar Saag allkirjastas Taani esiliigaklubi Vejle Boldklub Koldingiga kaheaastase lepingu, mis hakkab kehtima pärast eelolevat suve ning kestab suveni 2014.

Saag avaldas juba eelmise nädala alguses, et lahkub suvel Taani kõrgliigaklubist Silkeborg IF, kus ta on pallinud neli ja pool aastat, kuid jätkaks meeleldi samas riigis. Silkeborgi särgis on Eesti koondise ründajal kirjas 90 mängu ja 17 väravat.
Velje-Kolding paikneb Taani esiliigas seitse vooru enne hooaja lõppu kolmandal kohal. Teisest tabelireast, mis edutaks kõrgliigasse, jäädakse maha kolme punktiga. Eelmisel aastal oli muide klubi peatreeneriks endine Eesti koondise peatreener Viggo Jensen.
Saag kommenteeris viiekordse Taani meistri Velje-Koldingi kodulehele: «Pärast 4,5 suurepärast aastat Silkeborgis arvan, et on aeg proovida midagi uut ning minu jaoks on oluline tulla klubisse, kus ma saan regulaarselt mängida ja kus klubi ambitsioonid ühtivad minu omadega. Kui Velje Boldklub Kolding tegi pakkumise, ei olnud mul kahtlustki, et see on minu jaoks õige tee,» kirjutab Soccernet.ee.

Saag avaldas juba eelmise nädala alguses, et lahkub suvel Taani kõrgliigaklubist Silkeborg IF, kus ta on pallinud neli ja pool aastat, kuid jätkaks meeleldi samas riigis. Silkeborgi särgis on Eesti koondise ründajal kirjas 90 mängu ja 17 väravat.

Vejle-Kolding paikneb Taani esiliigas seitse vooru enne hooaja lõppu kolmandal kohal. Teisest tabelireast, mis edutaks kõrgliigasse, jäädakse maha kolme punktiga. Eelmisel aastal oli muide klubi peatreeneriks endine Eesti koondise peatreener Viggo Jensen.

Saag kommenteeris viiekordse Taani meistri Vejle-Koldingi kodulehele: «Pärast 4,5 suurepärast aastat Silkeborgis arvan, et on aeg proovida midagi uut ning minu jaoks on oluline tulla klubisse, kus ma saan regulaarselt mängida ja kus klubi ambitsioonid ühtivad minu omadega. Kui Vejle Boldklub Kolding tegi pakkumise, ei olnud mul kahtlustki, et see on minu jaoks õige tee,» kirjutab Soccernet.ee.

Tagasi üles