Vassiljev ja Kruglov Venemaal viigilainel

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: fc-amkar.org

Venemaa kõrgliiga relegatsioonigrupi kohtumistes olid kolmapäeval võistlustules nii Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar kui ka Dmitri Kruglovi tööandja FK Rostov.

Amkar mängis koduväljakul 2:2 viiki Krasnodari meeskonnaga. Eesti koondise keskväljamootor tegi alustas oma meeskonna põhikoosseisus ning tegi kaasa kõik 90 mänguminutit, vahendab Soccernet.ee .

Sajal lõppes ka Rostovi mäng 2:2 viigiga - nemad viigistasid võõrsil Naltšiki Spartakiga. Sarnaselt Vassiljeviga viibis Kruglov väljakul kõik 90 minutit. Rostov lõpetas mängu sealjuures vähemuses, sest 89. minutil teenis oma teise kollase kaardi Igor Smolnikov.