Tarvas on pronksist võidu kaugusel

Korvpalli Eesti meistriliigas tehti täna algust kahe võiduni peetava pronksiseeriaga, kui Rakvere Tarvas alistas Raplas 105:66 sealse Piimameister Otto .

Tarva parim oli täna 27 punkti visanud ja seitse lauapalli võtnud Kaspars Cipruss, Juris Umbrasko lisas 18 silma.

Rapla resultatiivseim oli Andre Pärn 16 punktiga.

Rakvere Tarvas võitis avaveerandi 27:16. Poolaja järel oli Tarva edu 49:35 ning kolmanda veerandaja järel juhtis Tarvas 77:54.

Seeria teine mäng peetakse esmaspäeval Rakveres.

Põhihooajal olid need meeskonnad omavahel vastamisi neljal korral, neist kolm mängu võitis Tarvas. Rapla seisu teeb raskemaks ka see, et nende poolel ei saa kaasa teha poolfinaalis vigastada saanud Janar Soo.