Eestlanna koduklubi jäi finaalseerias tagaajaja rolli

Heila Rosenfeldt
Heila Rosenfeldt Foto: informationen-marburg.de

Saksamaa korvpalli meistriliiga finaalseeria kolmandas kohtumises pidi eestlanna Heila Roseneldti koduklubi BC Wolfenbütel Wildcats taas tunnistama SV Halle Lionsi paremust tulemusega 74:67.

Halle asus kohtumist juhtima esimesest veerandist alates ja kontrollis mängutempot lõpuni. Rosenfeldt mängis 10 minutit, sooritas selle ajaga ühe pealeviske kolmepunktijoone tagant, mis paraku ei tabanud, ning andis ühe resultatiivse söödu.

Kolme võiduni peetavas finaalseerias on Wildcats taga 1:2. Neljas mäng toimub 11. mail.