Mariel Gregor
Philadelphia Flyers ja New Jersey Devils.
Philadelphia Flyers ja New Jersey Devils. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL jõudis New Jersey Devils Stanley karikavõistlustel idakonverentsi finaali, alistades võõrsil Philadelphia Flyersi 3:1.

Seeria 4:1 võitnud Devils jäi 8. minutil Maxime Talboti väravast kaotusseisu, kuid jõudis juba paar minutit hiljem Bryce Salvadori tabamuse toel viigini, kirjutab ERR Sport.

Kodumeeskonna mängule vajutas pitseri väravavaht Ilja Brõzgalovi ränk eksimus 13. minutil, kui ta saatis litri otse David Clarksoni hokikepi pihta, kust see väravavõrku põrkas.

2003. aasta Stanley karikavõidu järel esmakordselt konverentsi finaali pääsenud Devilsi 3:1 võidu vormistas Ilja Kovaltšuk viimasel perioodil arvulisest ülekaalust.

Vaata videot!

Devils ootab nüüd vastast paarist New York Rangers – Washington Capitals, kus Rangersil on 3:2 edu.