Indiana võitis Miamit ja viigistas seeria

Indiana mängija David West(paremal)ja LeBron James.
Indiana mängija David West(paremal)ja LeBron James. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA kaotas Miami Heat play-offide teise ringi teises mängus Indiana Pacersile 75:78. Miami poolel ei teinud kaasa avamängus kõhulihast vigastanud Chris Bosh.

Poolaja võitis Miami 38:33, kuid kolmanda veerandajal oli Indiana parem 28:14. Lõpusekunditel seisul 75:78 eksis Miami poolelt kaugviskel Mario Chalmers ning Indiana viigistas seeria. Võitjatele tõi David West 16 puntki ning Miami parim oli LeBron James 28 silmaga.

San Antonio Spurs võitis avamängus Los Angeles Clippersit kindlalt 108:92. Tim Duncan tõi võitjatele 26 punkti ning võttis maha 10 lauapalli.