New Jersey Devils (valges) ja New York Rangers peavad Idakonverentsi finaalis ägedat lahingut. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL alistas New Jersey Devils 3:2 New York Rangersi ja viigistas Idakonverentsi finaalseeria seisu 1:1-le.

Ilja Kovaltšuk oli Devilsi avakolmandikul arvulisest ülekaalust juhtima viinud, kui Rangers sai teise kolmandiku alguses kirja harvanähtava tabamuse. Marc Staali pealeviskest lendas litter poordi, põrkas sealt tagasi vastu Devilsi väravavahi Martin Brodeuri jalga ja väravasse. «Mängus tuleb sellised hetked kiirelt unustada, aga korraks ajas silmi pööritama küll,» kommenteeris Brodeur olukorda ise.

Kolmandiku keskel viis Chris Kreider Rangersi arvulisest ülekaalust ka juhtima, kuid kaks minutit enne pausile minekut Ryan Carter viigistas. Võiduvärava viskas David Clarkson, kui viimast kolmandikku oli mängitud kaks ja pool minutit.