Ahjupera ja ETO said üle pika aja võidu

Jarmo Ahjupera
Jarmo Ahjupera Foto: Liis Treimann

Jarmo Ahjupera koduklubi Györi ETO pani Ungari kõrgliigas punkti kolmemängulisele kaotusteseeriale, alistades koduplatsil 3:0 Pecsi MFC.

Ahjupera tegi kaasa kogu kohtumise, kui ETO võidutses tänu teise poolaja väravatele. Akos Takacs viis nad 50. minutil juhtima ning Tamas Koltai lisas veel kaks väravat, kirjutab Soccernet.ee

ETO säilitas sellega teoreetilise võimaluse lõpetada hooaeg hõbedal, kuid suure tõenäosusega jääb nende saagiks pronks. Teisel kohal oleval Videotonil on küll sama hulk punkte, kuid neil on selle vooru mäng veel pidamata ning pärast seda jääb pidada üksainus voor.