Maratonmängude spetsialist Isner kaotas Prantsusmaal ülipika kohtumise

Paul-Henri Mathieu (pildil) võitis maratonlahingus ameeriklast John Isnerit.
Paul-Henri Mathieu (pildil) võitis maratonlahingus ameeriklast John Isnerit. Foto: SCANPIX

Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel tennises kaotas ameeriklane John Isner (ATP 11.) maratonmängu prantslasele Paul-Henri Mathieu'le (ATP 261.). Peaaegu kuus tundi kestnud kohtumises olid prantslase võidunumbrid 6:7(2:7), 6:4, 6:4, 3:6, 18:16. Viimane sett kestis kokku 2 tundi ja 28 minutit.

Isneri jaoks ei olnud tegu elu pikima kohtumisega, sest 2010 aasta Wimbeldoni turniiril pidas ta teise prantslase Nicolas Mahut’ga 11 tundi ja 5 minutit kestnud mängu. Siis õnnestus Isneril viimane sett enda kasuks pöörata. Tema võidunumbrid otsustavas setis olid toona 70:68.