Mihhail Južnõi kirjutas kohtumises David Ferreriga platsile «sorry».
Mihhail Južnõi kirjutas kohtumises David Ferreriga platsile «sorry». Foto: SCANPIX

Pariisi toimuval Prantsusmaa lahtiste tenniseturniiril sai 6. asetatud hispaanlane David Ferrer kolmandas ringis kerge 6:0, 6:2, 6.2 võidu venelase Mihhail Južnõi üle.

Kohtumises kaheksa esimese geimi jooksul suutis 24-ndana paigutatud venelane võita vaid kuus punkti, need kõik oma servil, kirjutab ERR Sport.

Kui Južnõi viimaks teises setis pooletunnise mängu järel oma esimese geimivõidu sai, siis kriipis ta parema jala varbaga liiva sisse suurelt sõna "SORRY" (ingl.k. vabandust), mispeale sai ta Suzanne Lengleni nimelisel väljakul sooja aplausi osaliseks.

Ferrer, kes oli viimasest kuuest omavahelisest matšist koguni neli venelasele kaotanud, sai lihtsa võidu kätte tunni ja 41 minutiga.