Keio Kits ja Jekaterina Patjuk võistlesid Tampere mängudel

Kergejõustikuliit taotleb ka Jekaterina Patjukile (pildil) EM-pääset.
Kergejõustikuliit taotleb ka Jekaterina Patjukile (pildil) EM-pääset. Foto: EKJL/mumm.ee

Maaülikooli spordiklubis harjutav Keio Kits ja Tartu ülikooli akadeemilise spordiklubi esindaja Jekaterina Patjuk võistlesid 10. juunil Soomes Tampere mängudel.

Kits sai 3000 meetri jooksus 12 osaleja seas 4. koha ajaga 8.11,68. Jooksu võitis austraallane Kevin Batt 8.07,43ga, vahendab Jooksuportaal.

Patjuk võistles oma tavapärasel distantsil ehk 3000 meetri takistusjooksus, kus sai kolmanda koha ajaga 10.13,55. Jooksu võitis Sandra Eriksson 9.51,41ga. Peale tema keegi kuuest startinust 10 minuti piiri alistada ei suutnud. Erikssoni vedamisel läbisid jooksjad esimese kilomeetri 3.11,07ga ja teise kilomeetri 6.29,85ga.