Sander Post lõi Norras värava

Sander Post
Sander Post Foto: aafk.no

Jalgpallur Sander Post lõi avavärava, kui tema koduklubi Aalesund alistas Norra karikavõistluste kolmandas ringis 4:0 teise liiga klubi Byaseni.

Post kuulus põhikoosseisu, viis 59. minutil Aalesundi juhtima ja vahetati 75. minutil puhkama. Enar Jääger kodumängus autsaideri vastu kaasa ei teinud, vahendab Soccernet.

Henri Anier puudus koosseisust, kui tema koduklubi Stavangeri Viking alistas 2:0 teises liigas palliva Asane. Teises liigas mängivate Alo Dupikovi ja Mikk Sillaste klubi Egersund hävis eestlaste osaluseta mängus tulemusega 2:8 kõrgliigaklubile Haugesund.

Pavel Londak kaitses Bodö/Glimti väravat 2:0 võidetud avapoolajal, aga esiliigaklubide heitlus Alta vastu läks 2:2 viigiseisult lisaajale ja penaltiseeriale, mille eestlase koduklubi kaotas.