Eva Paalma krooniti tennises Eesti meistriks

Tennis.
Tennis. Foto: SCANPIX

Mullu Eesti juunioride meistritiitli võitnud Eva Paalma krooniti tänavu Eesti tennisemeistriks, kui ta alistas finaalis 6:2, 6:2 Erika Hendseli.

«Meistritiitlist isegi tähtsamaks pean seda, et mul õnnestus turniiril head mängu näidata. Valmistusin meistrivõistlusteks kahe nädala jooksul tugevalt ning see pingutus tasus ennast ära,» sõnas Paalma.

Meeste paarismängu finaalis alistasid Mait Künnap ja Vladimir Ivanov 6:4 6:2 Marek Marksoo ja Markus Kerneri. Ivanov saavutas oma teise meistritiitli segapaarismängus koos Tatjana Vorobjovaga, kui finaalis alistati 7:5, 6:3 Mia Nicole Eklund ja Morten Ritslaid.