Saag kostitas endist koduklubi kahe väravaga

Kaimar Saag võitlemas horvaat Ognjen Vukojeviciga hiljutises koondisemängus
Kaimar Saag võitlemas horvaat Ognjen Vukojeviciga hiljutises koondisemängus Foto: SCANPIX

Jalgpallur Kaimar Saag näitab end oma uues koduklubis Vejle Boldklub Koldingus väga heast küljest: üleeile nõrgemale vastasele neli väravat löönud eestlane saatis täna Taani kõrgliigas mängiva Silkeborgi puuri kaks palli.

Saag veetis Silkeborgis eelmised 4,5 aastat ning tegi tänases treeningmängus oma lahkumiskingitused 9. ja 64. minutil. Algkoosseisu kuulunud Eesti koondise ründaja vahetati puhkama 67. minutil, vahendab Soccernet.

Saagi väravad jäid kohtumise ainsateks ning uueks Taani esiliiga hooajaks valmistuv Vejle võttis 2:0 võidu.