Meistriliiga klubid karikasarjas ei vääratanud

Mariel Gregor
FC Flora mängijad.
FC Flora mängijad. Foto: Scanpis

Kolmapäeval peetud neli karikavõistluste mängu üllatustulemusi ei pakkunud, nii Kuressaare, Flora kui Viljandi võtsid võidud.

Kõige lähemal komistamisele olid saarlased, kes lõid oma 2:1 võiduvärava FC Twisteri (IV liiga) vastu alles 85. minutil, Soccernet.ee.

1/-32 finaali avamängudes suutis elevust tekitada kolmanda liiga klubi Jõgeva Noorus 96, võites Viljandi linnastaadionil kohaliku Meistriliiga klubi vastu avapoolaja 1:0. Teisel poolajal Jõgeva hoog aga rauges, ning viljandlastel lubati lüüa koguni kuus väravat.

Rakvere Tarvas (esiliiga) ja Flora seevastu tegid oma vastastega sotid selgeks avapoolajal, võites need vastavalt 5:0 ja 2:0. Karikavõistluste 1/32-finaalid jätkuvad juba 13. juulil, kui teiste seas on võistlustules Paide Linnameeskond, kes kohtub kodumurul FC Haibaga (IV).