Koduse U-19 EMi finaalis kohtuvad Hispaania ja Kreeka

Mariel Gregor
Kreeka U19 koondis tagas pääsu poolfinaali.
Kreeka U19 koondis tagas pääsu poolfinaali. Foto: Laura Oks

Eestis toimuval kuni 19-aastaste jalgpalli EMil jõudsid finaali Hispaania ja Kreeka meeskonnad.

Esimeses poolfinaalis olid vastamisi Inglismaa ja Kreeka. 2:1 jäi peale Kreeka.

Mavroudis Bougaidis viis kreeklased avapoolajal 1:0 ette, poolaja lõpus näidati aga Kreeka väravavahile punast kaarti ning inglased said penaltit lüüa. Rober Halli löögi tõrjus väljakule tulnud varuväravavaht Sokratis Dioudis.

Teisel poolajal lõi Charalambos Lykogiannis Kreeka teise värava ning selle seisuga mäng lõppeski.

Teises poolfinaalis Prantsusmaa ja Hispaania vahel läks võitja selgitamiseks tarvis penaltiseeriat. Mängu normaalaeg lõppes 2:2 viigiga ja lisaaeg 3:3 viigiga. Penaltiseerias jäid 4:2 peale hispaanlased.