Flora kaotas võõrsil Baselile 0:3

FC Flora ja FC Baseli mängijad heitlemas Lilleküla staadionil.
FC Flora ja FC Baseli mängijad heitlemas Lilleküla staadionil. Foto: Mihkel Maripuu

Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Flora langes Meistrite liigas konkurentsist, kui teises eelringis kaotati kahe kohtumise kogusummas 0:5 Šveitsi tippklubile FC Basel.

Kui eelmisel nädalal Tallinnas toimunud kohtumise võitis Basel 2:0, siis täna oli šveitslaste võidunumbriteks 3:0.

Basel asus kohtumist juba 9. miniutil juhima, kui värava lõi Jacques Zoua. 31. minutil lõi Zoua teise värava ja viis Baseli juba 2:0 juhtima. 63. minutil vormistas kohtumise lõppseisu Marcelo Diaz.

Meistrite liiga kolmandas eelringis läheb Basel nüüd vastamisi Norra meistri Moldega, kes alistas kahe kohtumise kogusummas 4:1 Läti meistri Ventspilsi. Kolmanda ringi avakohtumised peetakse järgmisel nädalal.