Honduras ja Maroko mängisid olümpiaturniiri avakohtumises viiki

Kohtunik Pavel Kralovec näitamas marokolasele Zakarya Bergdichile punast kaarti. Foto: SCANPIX

Täna tehti Londonis algust meeste jalgpalli olümpiaturniiriga. Huvitavalt ja resultatiivselt möödunud avamängus leppisid Honduras ja Maroko 2:2 viiki.

Esmalt asus mängu juhtima Maroko, Põhja-Aafriklaste avavärava lõi Abdelaziz Barrada. Honduras suutis teise poolaja algusega aga seisu ümber pöörata, kui kaks väravat Jerry Bengtsonilt viisid Hondurase 2:1 juhtima.

Hondurase pidu sai kesta siiski vaid kaks minutit – 67. minutil lõi Zakaria Labyad mängu viimase värava ja tegi seisuks 2:2. Seejuures mängis Maroko mängu lõpu arvulises vähemuses pärast seda, kui 72. minutil saadeti platilt ära Zakarya Bergdich.