Purje ja Puri koduklubi pääses Euroopa liigas järgmisesse ringi

Ats Purje.
Ats Purje. Foto: Joosep Martinson / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondislaste Ats Purje ja Sander Puri koduklubi Kuopion Palloseura pääses hoolimata kordusmängus Netanya Maccabilt saadud 0:1 kaotusest Euroopa liiga teisest kvalifikatsiooniringist edasi.

Kuopios peetud korduskohtumise ainsa värava lõi 40. minutil Ahmad Sabaa, ent kuna avamängu Iisraelis oli KuPS võitnud 2:1, pääseti tänu võõrsil löödud väravate reeglile kolmandasse ringi.

Väljakule pääsesid ka mõlemad eestlased - algkoosseisus platsile jooksnud Purje mängis kõik 90 minutit, Puri usaldati vahetusest platsile viimaseks neljaks minutiks.

Järgmises ringis on KuPSi vastaseks mullu Türgi Süper Ligi põhiturniiril kaheksanda koha saanud, ent läbi koduse play-off faasi end eurosarja mänginud Bursaspor.