Dwayne Wade päästis Miami kaotusest

Dwyane Wade otsustaval viskel.
Dwyane Wade otsustaval viskel. Foto: AP / Scanpix

Korvpalliliigas NBA pidasid Miami Heat ja Chicago Bulls eile öösel uskumatu lahingu. Heat alistas vastase napilt 130:127 alles pärast teist lisaaega ning seda tänu Dwyane Wade´i viimase hetke kaugviskele.

Wade kogus mängus 48 punkti ja andis 12 resultatiivset söötu ning oli kahe otsustava korvi autoriks nii normaalaja lõpus kui ka lisaajal.

Bullsi parim oli Ben Gordon 43 punktiga.

Portland Trail Blazers üllatas aga kodusaalis liiga liidrit Los Angeles Lakersit 111:94 võiduga. Portland asus kolme veerandajaga juhtima lausa 28 punktiga ning kuigi Lakers võitis viimased 12 minutit 38:27 jäi võit võõrustajatele.

Brandon Roy tõi võitjatele 27 punkti. Lakersi edukaim oli Kobe Bryant 26 silmaga.