Zlatan Ibrahimovic (vasakul) avas paari minutiga PSG särgis oma väravatearve.
Zlatan Ibrahimovic (vasakul) avas paari minutiga PSG särgis oma väravatearve. Foto: SCANPIX

AC Milanist 20 miljoni euro eest Prantsusmaale PSGsse siirdunud Zlatan Ibrahimovic ei raisanud uues klubis väravate löömisega aega, saades tabamuse kirja juba kolme minuti järel.

Washingtonis sealse DC Unitediga kohtunud PSG siiski võitu ei saanud, sest Dwayne de Rosario viigistas esimese poolaja lõpus penaltist seisu ja mäng lõppes skooriga 1:1. Avapoolaja keskel tuli kohtumine staadionit tabanud äikesetormi tõttu seejuures ligi tunniks ajaks peatada.