Villas-Boas on Liverpooli mängija peale maruvihane

Andre Villas-Boas

FOTO: SCANPIX

Inglismaa kõrgliiga jalgpallimeeskonna Tottenham Hotspuri peatreener Andre Villas-Boas on pärast eilset Liverpooli vastu mängitud sõprusmängu vihane vastaste mängija Charlie Adami peale, kes kasutas Tottenhami staarmängija Gareth Bale peatamiseks räpaseid võtteid.

«See oli Charlie (Adami – toim) poolt väga ebameeldiv tegu. Bale oli temast juba mööda pääsenud ja ta sõitis tagant Garethi (Bale’i – toim) jalgadsse,» ütles Villas-Boas.

Kõnealune olukord leidis aset eile USAs peetud kohtumise 19. minutil. Esimese poolaja lõpuni suutis Bale läbi valu väljakul olla, kuid poolajapausil vahetati ta välja.

Eelmise aasta mais, kui Adam veel Blackpoolis mängis, astus ta suure hooga Bale pahkluule ja põhjustas sellega viimasele kolmekuulise vigastuspausi.

«Ma polnud teadlik nendevahelistest kokkupõrgetest, kuid nüüd sain sellest teada,» ütles Tottenhami klubi loots.

«Kui Bale suudab pikemat vigastuspausi vältida, on ta õnnega koos. Viimati pidi ta kolm kuud platsilt eemal olema,» kommenteeris olukorda Portugali päritolu treener.

Klubile lähedalseisva allika andmete kohaselt kavatseb Villas-Boas Adami vastu Inglismaa jalgpalliliitu kaebuse esitada.

Järgmise mängu peab Tottenham Hotspur Eesti koondislase Joel Lindpere koduklubi New York Red Bullsi vastu.

Tagasi üles