Ats Purje lõi Soomes Kert Kütile värava

Ats Purje.
Ats Purje. Foto: Joosep Martinson / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondise ründaja Ats Purje lõi Soome liigas taas värava, kui tema ja Sander Puri koduklubi KuPS alistas 2:0 Kert Küti tööandja Haka.

Purje avas kohtumise skoori 59. minutil, KuPSi teise tabamuse eest hoolitses 81. minutil Jerry Vuotilainen. Kert Kütt seisis Haka väravas kõik 90 minutit, algkoosseisus platsile tulnud Purje vahetati mõned minutid pärast väravalöömist välja. Sander Puri mängis KuPSi eest teise poolaja.

Võidu sai kirja ka Mikk Reintami koduklubi Jyväskylä JK, alistades koduplatsil 2:1 Turku Palloseura. Reintam mängis kõik 90 minutit.

Liigatabelis on KuPS võidule vaatamata 19 punktiga endiselt viimasel 12. kohal, ühe koha võrra kõrgemal olevast FF Jarost jäädakse maha ühe ja tabeli kümnendast meeskonnast Hakast kahe punktiga. Jyväskylä on 24 punktiga 9. kohal.