Maailma esireket pääses neljandasse ringi

Roger Federer
Roger Federer Foto: SCANPIX

Meeste maailma esireket Roger Federer alistas Londoni olümpiamängude meesüksikmängu kolmandas ringis Usbekistani esindava David Istomini (ATP 35.) 7:5, 6:3.

Federer suutis küll vastase esimese servigeimi murda, kuid usbekk ei andnud alla ja murdis omakorda Federeri kolmanda servigeimi. Edasi suutsid mõlemad tennisistid oma servi hoida, kuni Federer suutis 6:5 eduseisust vastase servi murda ja sellega seti võita. Esimene sett kestis kokku 49 minutit.

Teises setis oli Federer oma vastasest kindlamalt üle ja võitis 32 minuti jooksul välja mängitud punktidest 29 vastase 19 vastu.

Maailma esireket kohtub neljandas ringis John Isneri (ATP 11.) ja Janko Tipsarevici (ATP 8.) vahelise kohtumise võitjaga.