Eesti korvpallikoondis kaotas Gruusiale

Mariel Gregor
Reinar Hallik (palliga), Siim-Sander Vene (nr 11) ja Kristjan Kangur (nr 14) kodusel Nelja Karika Turniiril mängus Gruusia vastu. Foto: SCANPIX

Eesti korvpalli rahvusmeeskond kaotas Gruusias Tbilisis toimuval turniiril täna korraldajamaa esindusele 71:84.

Eesti poolt viskas Reinar Hallik 16, Gert Dorbek 15, Siim-Sander Vene 12 ning Kristjan Kangur 10 punkti.

Avaveerandi võitis Gruusia 23:18 ja pärast teist veerandaega oli grusiinide eduseisu 48:36. Suurt muutust mängu ei toonud ka kolmas veerandaeg, mille lõppedes olid võõrustajad juhtimas 70:51. Gruusia lõplik paremus oli 84:71.

Mäng algab Eesti aja järgi kell 18.00 ja Postimees toob mängu käigu veerandaegade kaupa lugejateni.

Eesti ja Gruusia kohtusid viimati juuli lõpus Tallinnas toimunud Nelja Rahvuse Karika turniiri, tookord võitsid grusiinid 90:76.

Eile kaotas Eesti Ukrainale 49:60 ja Gruusia võitis 99:76 Valgevenet.