Pärnu kaotas meistrite liigas Kasahstani meistrile

Pärnu JK naiskond
Pärnu JK naiskond Foto: jalgpall.ee

Pärnu JK alustas naiste meistrite liiga valikmänge 0:3 kaotusega Kasahstani meistrile BIIK-ile. Kõik kolm väravat lõi vahetusest sekkunud Alina Litvinenko viimase kümne minuti jooksul.

UEFA kodulehe statistika kohaselt olid pealelöögid Pärnu poolt vaadatuna 5:19 ja nurgalöögid 2:7, samas postid/latid 1:0, vahendab Soccernet.ee.

Esimene värav löödi alles 83. minutil, kui Heleri Saar teenis kohtumise ainsa kollase kaardi ja Litvinenko realiseeris seejärel penalti. Teine pall toimetati eestlannade puuri 86. minutil kontrarünnakust ning kolmas kolmandal lisaminutil.