Anier ja Viking võitsid Piiroja endist koduklubi

Henri Anier Stavangeri Vikingi särgis.

Täna toimunud Norra kõrgliiga mängudes oli võidukas Henri Anieri tööandja Stavangeri Viking, kes alistas koduväljakul 3:0 Raio Piiroja endise meeskonna Fredrikstadi.

Mõni aeg tagasi vigastuspausilt naasnud Anier alustas mängu varumeestepingilt ning sekkus vahetusest kohtumise 85. minutil. Selleks ajaks olid kõik väravad juba löödud.

Taijo Teniste koduklubi Sogndal kaotas kodus 0:3 Rosenborgile ning Teniste tegi kaasa kõik 90 minutit.

Hooaega mitte kõige paremini alustanud Viking on tõusnud tabelis neljandale kohale ning kaotab liider Stromsgodsetile kümne punktiga. Sogndal on 13. kohal.