Võrkpallinaised võitsid Läti vastu ka teise mängu

Eesti koondise kapten Mari-Liis Graumann
Eesti koondise kapten Mari-Liis Graumann Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti võrkpalli koondnaiskond võitis laupäeval Viljandi spordihoones peetud maavõistlusmängus tulemsuega 3:1 (22, -22, 23, 15) Läti esindust. Reedel toimunud avamängus oli samuti tulemusega 3:1 parem kolmeaastase pausi järel kokku kutsutud Eesti naiskond.

Kaks esimest geimi olid tasavägised ning lõppesid tulemusega 25:22, kui esimeses oli parem võõrustajate koondis ja teises Läti võistkond. Külalised olid lähedal ka kolmanda geimi võidule, kuid Eesti suutis 21:23 kaotusseisus neli järjestikus punkti koguda ning mängu 2:1 juhtima minna. Neljas geim kuulus täielikult Eesti naiskonnale, kui 11:6 eduseis suurendati 20:9-le ning geim võideti tulemusega 25:15. Eesti parimaks mängijaks valiti Mari-Liis Graumann.