Wisla alustas Poola liigat napi võiduga

Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks.
Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks. Foto: Laura Oks

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Pareiko koduklubi Krakowi Wisla alustas Poola liiga uut hooaega võidukalt, kui avavoorus alistati koduplatsil 2:1 GKS Belchatow.

Külalised asusid juba kohtumise 2. minutil matši juhtima, kui täpne oli Maciej Szmatiuk. 8. minutil Wisla aga viigistas ning tabamuse autoriks oli penaltipunktilt Maor Meliksson.

Wislale tõi võidu bulgaarlase Tsvetan Genkovi värav teise poolaja teisel lisaminutil. Pareiko tegi võitjate ridades kaasa terve kohtumise.

Poola liiga teises voorus läheb Wisla vastamisi Podbeskidzie Bielsko-Bialaga.