Thierry Henry (vasakul) väravat tähistamas.
Thierry Henry (vasakul) väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

USA jalgpallimeistrivõistlustel sai Eesti koondislase Joel Lindpere koduklubi tunda võidurõõmu, kui 3:1 mängiti üle Columbus Crew.

Crew asus kohtumist juba 3. minutil juhtima, kuid Thierry Henry viigistas 9. minutil seisu. 79. minutil viis Dax McCarty Red Bullsi aga juhtima ning matši lisaminutitel sai Henry hakkama tõelise iluväravaga, kui ta saatis palli väravasse otse nurgalöögist. Lindpere pääses selles kohtumises väljakule 68. minutil.

Red Bulls paikneb idakonverentsis 49 punktiga kolmandal kohal, liider on KC Sporting 51 silmaga. Läänekonverentsis on liider San Jose Earthquakes 56 punktiga.