Neemelo sekkus viimaseks veerandtunniks

Tarmo Neemelo .
Tarmo Neemelo . Foto: Raigo Pajula.

Belgia jalgpalli kõgliigaklubis SV Zulte Waregem vahetusmehe rolli jäänud Tarmo Neemelo sekkus ka tänases 0:1 kaotusmängus KAA Genti vastu platsile alles lõpu eel.

Koduplatsil mänginud Gent lõi kohtumise ainsaks jäänud värava 57. minutil, vahendab soccernet. 76. minutil tõi SV Zulte väljakule ka eestlasest ründaja, aga mänguseisu muuta ei õnnestunud.

Viimasest neljast kohtumisest vaid kaks punkti teeninud Waregemi klubi on langenud liigatabelis 8. kohale. Tänane vastane tõusis võiduga viiendaks, kuigi punkte on kogutud vaid kuue võrra enam kui SV Zulte.