U-17 koondis alistas U-19 koondise

Mariel Gregor
U19 koondis.
U19 koondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Sõprusmängu pidanud Eesti U-17 ja U-19 jalgpallikoondiste vahelisest kohtumisest väljus üllatuslikult võitjana noorem vanuserühm, kes tänu hilistele väravatele 2:1 võidu sai.

EM-valikturniirideks valmistuvate koondiste kohtumine Lilleküla staadionil kulges esialgu alla 19-aastaste meeskonna domineerimisel, mis kulmineerus pooletunnise mängu järel ka avaväravaga, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal õnnestus aga noorematel mängumeestel mängupilt võrdsustada, kuigi väravaid tuli oodata pikalt. 88. minutil suutis U-17 penaltist viigistada ning lisaminutitel pandi endast vanematele peale surve, mis vahetult enne lõpuvilet end ka võiduvärava näol ära tasus.