Joel Lindpere (paremal).
Joel Lindpere (paremal). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislane Joel Lindpere sai kirja värava, kui tema koduklubi New York Red Bulls viigistas võõrsil 1:1 New England Revolutioniga.

Lindpere alustas kohtumist vahetusmängijate pingilt ning pääses väljakule 35. minutil, kui ta asendas Rafael Marquezi.

Lindpere viis Red Bullsi juhtima matši 91. minutil, kui ta suunas väravaesises saginas palli peaga väravasse. Red Bullsile see siiski võitu ei toonud, kuna Darrius Barnes suutis kohtumise viiendal lisaminutil tabloole viigi tuua.

Red Bulls hoiab idakonverentsis 50 punktiga kolmandat kohta, esikohal on KC Sporting 55 silmaga. Läänekonverentsis hoiab esikohta San Jose Earthquakes 60 punktiga.