Lindpere ja Tromsö kaotasid Rosenborgile

Joel Lindpere (palliga) võtab mõõtu Hispaania koondise kaitseässalt Carles Puyolilt. Foto: Mihkel Maripuu

Joel Lindpere mängis täna kogu kohtumise, kui tema koduklubi Tromsö IL kaotas Norra kõrgliiga teise vooru viimases mängus 2:4 Trondheimi Rosenborgile.

Mulluse pronksiklubi kaotusnumbrid võinuks koduplatsil veelgi häbiväärsemad olla, sest teise poolaja alguseks jäid nad koguni 0:4 taha, vahendab soccernet.

Miika Koppineni ja Sigurd Rushfeldti viimase veerandtunni tabamused muutsid numbrid siiski veidi ilusamateks.

Avavoorust oli Tromsöl kirjas viigipunkt, mis annab neile hetkel tabelis 12.-13. koha. Pavel Londaku ja Alo Bärengrubi meeskonnal Bodö/Glimtil on samuti üks punkt, Enar Jäägeri Aalesundil kaks ning Raio Piiroja Fredrikstadil ja Artur Kotenko Vikingil neli.

Rosenborg jätkab täiseduga tabelitipus, kuus punkti on kogunud ka Molde. Kahe vooru järel on kõik 16 klubi vähemalt ühe silma kirja saanud.