Puri sai Soomes punase kaardi ja KuPS kaotas karikafinaali

Sander Puri.
Sander Puri. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpallikoondislaste Sander Puri ja Ats Purje koduklubi Kuopio Palloseura kaotas Soome karikavõistluste finaalis 0:1 Espoo Honkale ning jäi seega eurosarjakohata.

Mängu ainsa värava lõi 23. minutil Antti Mäkijärvi. KuPS lõpetas mängu üheksakesi, sest juba 39. minutil saadeti kahe kollase kaardiga platsilt minema Etchu Tebe. Eemaldamine oli seejuures üpris kurioosne, kuna teise hoiatuskaardi sai Tebe selle eest, et nõudis kaarti vastasele.

KuPs võitles edasi, kuid 72. minutil nägi enda silme ees punast kaarti ka Puri, kes tõmbas särgist pikali väravale mineva vastasmängija. Nii Puri kui ka Purje kuulusid meeskonna algkoosseisu, Purje vahetati 79. minutil välja.