Kert Kütt
Kert Kütt Foto: Margus Ansu

Eesti väravavahi Kert Küti koduklubi Valkeakoski Haka oli eile lähedal Soome tiitlikaitsja ja hetkeliidri Helsingi JK alistamisele, kuid pidi õnnetult leppima 2:2 viigiga.

Haka asus koduplatsil juba 23. minutiks 2:0 juhtima ning see edu püsis kuni 57. minutini. Siis aga jõudsid külalised sihile olukorrast, kus visati audist kaks palli korraga väljakule ja üks neist toimetati Küti seljataha, vahendab Soccernet.ee.

Hoolimata Haka protestidest otsustas kohtunik Mikko Lehtola värava ära lugeda. Sellest indu juurde saanud HJK lõi peagi ka teise värava ja jättis Haka virelema tabeli viimasele reale.

Peakohtunik kaitses enda otsust ka mängujärgselt, öeldes Iltalehti vahendusel, et kuna pallid olid üksteisest niivõrd kaugel, ei seganud teine nahkkera mängu kulgu.