Tiitlikaitsja ManCity teenis koduplatsil kindla võidu

Manchester City mängijad väravat tähistamas.
Manchester City mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis kindla võidu Manchester City, kes alistas koduväljakul 3:0 Sunderlandi.

City asus 47 000 pealtvaataja silme all kohtumist juhtima juba 5. minutil, kui täpne oli kaitsja Aleksandar Kolarov. Teisel poolajal kasvatas City eduseisu veelgi ning 60. minutil sai tabamuse kirja Sergio Agüero ning 89. minutil James Milner.

City tõusis nüüd turniiritabelis 15 punktiga teiseks, kuid neil on konkurentidest üks kohtumine rohkem peetud. Esikohal on Londoni Chelsea 16 silmaga, kolmas Everton 13ga ja neljas Manchester United 12ga.