Levadia teenis tabelisse kolm punkti juurde

Endine Tallinna Levadia kapten Igor Morozov (rohelises).
Endine Tallinna Levadia kapten Igor Morozov (rohelises). Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel teenis võidulisa Tallinna Levadia, kes alistas koduväljakul 4:0 Paide linnameeskonna.

Levadia asus kohtumist juhtima 24. minutil, kui penaltipunktilt oli täpne meeskonna kapten Igor Morozov. Seisuga 1:0 ka esimene poolaeg lõppes. Teisel poolajal olid täpsed veel Ilja Antonov (72. minut), Artur Pikk (77. minut) ja Andreas Raudsepp (87. minut).

Levadial on nüüd tabelis 54 punkti, millega ollakse teisel kohal. Tabeliliidril Nõmme Kaljul on 56 silma ja neil on üks kohtumine vähem peetud.