Saalijalgpalli meistriliiga liider Raketa kaotas esimesed punktid

Mariel Gregor
Saalijalgpall.
Saalijalgpall. Foto: SCANPIX

Saalijalgpalli meistriliigat hoogsalt alustanud FC Raketa loovutas esimesed punktid, kui viigistas 3:3 FC Ararat-TTÜ SKga.

Pavel Rubel ja Avetis Harutjunjan olid Ararati 35. minutiks 3:1 juhtima viinud, kuid 40. minutil jõudsid sihile Raketa Läti leegionärid Aleksandrs Utkins ja Aleksandrs Hudaiberdijevs.

Esimese võidu teenis viimase kolme aasta meister FC Anži, kes purustas võõrsil 7:2 liiga uustulnuka Raitwood EMÜ. Anži eest lõik kaks väravat Irfan Ametov.

Raketa ja Ararati vahel teisel kohal jätkab Maccabi, kelle jõud käis 8:6 üle FC Narva Unitedist, FC Cade Mainor võitis 2:1 SK Augur Enemati.

Saalijalgpalli meistriliiga liider on Raketa 7 punktiga (3 mängust), järgnevad Maccabi 6 (2), Ararat 5 (3), Augur 4 (3), Narva 3 (3), Anži 3 (2), Mainor 3 (3), EMÜ 0 (3).