Dmitrijev lõi Belgias taas kaks väravat

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti jalgpallur Artjom Dmitrijev lõi Belgia tugevuselt kolmandas liigas teist mängu järjest kaks väravat. Kui eelmises voorus kaotas meeskond sellest hoolimata, siis laupäeval tehti 2:2 viigiga seitsmemängulisele kaotusteseeriale lõpp.

Liigatabelis kindlalt viimasel kohal olev Turnhout külastas liidrikohta hoidvat Hoogstratenit ning Dmitrijev viis külalised üllatuslikult 2:0 juhtima, skoorides 22. ja 26. minutil, kirjutab Soccernet.ee.

Eesti ründaja tegi kaasa kogu mängu ning teenis 48. minutil ka kollase kaardi. Dmitrijev on löönud sel hooajal oma meeskonna 20 väravast koguni 8. Eesti endine noortekoondislane viibib Turnhoutis hooaja lõpuni laenul esiliigaklubist Royal Antwerp.