Rapla kaotas võitmatutele soomlastele, Valga hävis Prienai vastu

Indrek Ruut.
Indrek Ruut. Foto: Marko Saarm / Sakala

Täna olid taas Eesti klubid võistlustules korvpalli Balti liigas – Rapla kaotas kodus võitmatuna püsivale Tampere Pyrintöle 65:81 ja Valga hävis kodusaalis 53:80 Prienaile.

-

Rapla on soomlaste vastu alustanud masendavalt - kuus minutit mängitud ning seis on 4:17

-

Valga on omakorda kuue minuti järel aga leedukate vastu 10:9 juhtimas

-

Valga võidab Prienai vastu avaveerandi 18:17

-

Rapla on oma seisu veerandi lõpuks natukene parandatud, kuid kaotusseis on siiski suur, 10:19

-

Valga jõud hakkaba raugema. Teise veerandi keskpaigaks on jäädud 18:29 kaotusseisu

-

Poolaeg! Rapla on Pyrintö vastu kaotusseisus 26:37. Fifolt on visanud 7 punkti, Dorbeku arvel on kuus silma.

-

Poolaeg! Valga on kahe veerandi järel 34:43 kaotusseisus. Paidra ja Sinadinovici arvel 11 punkti

-

Raplas jääb kolmanda veerandi lõpuni mängida minut, Rapla on mängus tagasi ning kaotusseis on kõigest kaks punkti, 53:55

-

Raplas algab viimane veerand kodumeeskonna napis kaotusseisus, 55:57

-

Viimasel veerandil Rapla jõud rauges. Soomalsed on teinud vägeva vahespurdi ning läinud 70:57 juhtima

-

Valga ei ole suutnud vahet vähendada ning viis minutit enne lõppu juhib Prienai kindlalt 69:49

-

MÄNG LÄBI! Rapla saab kodus Pyrintölt kindla 65:81 kaotuse

-

MÄNG LÄBI! Valga saab kodus Prienai käest kindla 53:80 kaotuse

Pyrintö mängis eile Rakveres ning purustas seal kohaliku Tarva 117:81. Soomlased on Balti liigas võitnud kõik viis mängu ning jätkavad täiseduga. Raplal on neljast mängust kirjas üks võit ja kolm kaotust ning A-grupis hoitakse viimast kohta.

Prienai kaotas eile Tartu Rockile lisaajal 79:81 ning see oli neile nelja võidu kõrval teiseks kaotuseks. Valga pole senises neljas kohtumises võidurõõmu veel tunda saanud.